העגלה שלי
קיר דונאטס

קיר דונאטס

קיר דונאטס לכל אירוע, מעמדי דונאטס ממותגים, אטרקציה צבעונית ומקורית, התוספת האולטימטיבית לחתונה, בת מצווה, ימי הולדת, אירועי חברה. אתר השפים מומחים במיתוג האירוע שלכם!

קיר דונאטס לאירועים
מחפשים דרך מקורית להפתיע את כל האורחים שלכם עם טעם של עוד, קיר הדונאטס של השפים משדרג את האירוע שלכם! בין אם מדובר בבת מצווש, בר מצווה, חתונה וכל אירוע משפחתי, קיר דונאטס הוא התוספת המושלמת לאורחים שלכם.
קיר דונאטס לעסקים
בחרתם לשדרג אירוע עסקי עם הדונאטס המקוריים של אתר השפים – קיר דונאטס בגודל מרשים, צבעוני ומרתק עם אוסף של מיני דונאטס טעימים בשלל צבעים וציפויים! התוספת המפתיעה לאירוע חברה או פגישה עסקית חגיגית.

קיר דונאטס הינו רעיון מקסים לטעימה מתוקה, צבעונית, רעשנית וטרנדית. ניתן לשלב קיר דונאטס באירועים שונים, יום הולדת, חתונה, בת מצווה וגם באירועי חברה.

מתלבטים כמה דונאטס להזמין?
כמות הדונאטס תלוייה בסוג האירוע, כמות המוזמנים ושעת האירוע. קחו בחשבון שחלק מהאורחים יקחו שני דונאטס, אחד לעכשיו והשני ... לעכשיו! אל תזמינו פחות מדי. במידה ותכננתם מספר ילדים גדול באירוע דעו שככל שיש יותר ילדים, נערים ונערות קרוב לוודאי שלא ישארו יותר מידי דונאטס למבוגרים. באירוע מבוגרים תוכלו למתן את כמות הדונאטס.

האם אפשר לגוון בצבעים?
מומלץ לגוון, בצבעים ובטעמים, כל קונספט הולך. דברו איתנו ואנחנו נתאים לכם את ציפוי הדונאטס והטעמים לסוג האירוע. יש מלא רעיונות מדליקים, סידור צבעי הדונאטס לפי צורה מסויימת על הקיר, תוספת שלטים ושם החוגגים, בחירה מתוך מגוון צבעים לקירות, אלמנטים מיוחדים שמצמידים על הציפוי של הדונאטס, שם חתן וכלת היום הולדת או החתן והכלה של החתונה.

אפשרויות סינון
כשרות
 1. כשרות ביתית ללא תעודה 11 פריט
 2. כשרות ביתית מהודרת ללא תעודה 1 פריט
אלרגיות
 1. לקטוז 1 פריט
 2. גלוטן 1 פריט
 3. טיבעוני 11 פריט
מחיר
 1. ‏0.00 ₪ - ‏999.99 ₪ 11 פריט
 2. ‏1,000.00 ₪ ומעלה 1 פריט
צבע העוגה
גודל
 1. ללא 11 פריט
 2. בגודל דף A3 1 פריט
ציפוי
 1. גנאש שוקולד 11 פריט
 2. קצפת 1 פריט
הצג כ- גריד תצוגה רשימה
דף מספר 1

12 פריטים

הגדר מיון בסדר יורד
מעמד שולחני 25 יחידות דונאטס
מחיר: ‏185 ₪
קיר דונאטס לאירועים
מחיר: ‏710 ₪
מארז דונאטס
מחיר: ‏220 ₪
מעמד שולחני 45 יחידות דונאטס
מחיר: ‏320 ₪
קיר דונאטס לעסקים
מחיר: ‏910 ₪
קיר דונאטס לאירועים
מחיר: ‏660 ₪
קיר דונאטס לאירועים
מחיר: ‏910 ₪
מעמד שולחני 45 יחידות דונאטס
מחיר: ‏320 ₪
קיר דונאטס לאירועים
מחיר: ‏750 ₪
לכל עמוד

טרנדים חמים!!!

קטגוריות מומלצות