העגלה שלי

המשלוחים שלנו

רוצים לפנק משהו? להפתיע משהו אהוב? ניתן לשלוח כמתנה מקורית לאישה, לגבר , משלוח מתוק, בכדי לשמח משהו, משלוח לאהבה או לחגיגה שלכם.

אתר השפים הינו אתר אינטרנטי מהמתקדמים בישראל שמאגד אלפי עוגות ומוצרים מעוצבים בעבודת יד מעשרות מעצבות. האתר מאפשר משלוחים לכל הארץ, אפשרות לשנות את עיצוב העוגות שמוצגות ותשלום מקוון.

אזורי המשלוח נקבעים לפי המעצבת שמספקת את המוצר שבחרתם ותנאי המשלוח שלה שמתוארים בצורה ברורה באתר. שם המעצבת והישוב שלה מופיעים מתחת לשם כל מוצר.

ניתן גם לבצע איסוף עצמי במידה ואתם מרגישים נוח לאסוף את המוצר בעצמכם, כתובת מדוייקת מסופקת בדף המעצבת שנגיש בלחיצה על שם המעצבת, כולל מספר ימי עבודה מינימלי להזמנה.

בכדי למצוא מוצרים שזמינים לכם, לחצו על הוספת מסנן לפי שם ישוב, הרשימה תתעדכן מיד ולצד כל מחיר מוצר יופיע בסוגריים מחיר המשלוח לישוב שבחרתם, לדוגמא עוגת מוס במחיר 300 ש”ח ועלות המשלוח 50 ש”ח כתוספת:
עוגת מוס – ישראלה | תל אביב - 300 ₪ (+50.00 ₪)
במידה והמעצבת מבצעת איסוף עצמי בלבד, יופיע בסוגרים המילה: ללא.
לנוחיותכם, מידע נוסף לגבי אפשרות המשלוח מצוי בדפי המוצר כולל מינימום ימי עבודה שנדרשים לכל מעצבת.

כל שנותר לכם זה לבחור את העוגה שמתאימה לכם, להקליד את כתובתכם תאריך המשלוח והשעה, ואחת מהמעצבות שלנו כבר בדרך עם המאפים הטריים, בזמן ובמקום הטוב ביותר עבורכם. אם בבית או במשרד, או כל מקום אחר. אתם בוחרים.

מודעה

רוצים לפנק מישהו? להפתיע מישהו אהוב? ניתן לשלוח כמתנה מקורית לאישה, לגבר , משלוח מתוק, בכדי לשמח מישהו, משלוח לאהבה או לחגיגה שלכם.
בכדי לבצע הזמנה יש לוודא כי בידך הפרטים הבאים:
1. מספר טלפון של מקבל ההזמנה.
2. שם מלא.
3. כתובת מדוייקת .
מועד הגעת המשלוח יקבע בטווח של 4 שעות.
לדוגמא: בין השעות 12:00-16:00.
אנחנו ניצור עימכם קשר במידה והפרטים שמסרתם לא מלאים.

בואו נתחיל, אלפי מוצרים ממתינים לכם, בחרו אחת מהקטגוריות הבאות

קטגוריות מומלצות