העגלה שלי

איך בחרתי עוגה לבר מצווה

איך להכין עוגה לבר מצווה

איך בחרתי עוגה לבר מצווה

לא ברור איך זה קרה....אבל התינוקי המתוק שלכם שעד לפני רגע הרכבתם על הכתפיים, הפעוט שנישקתם על הלחי אחרי שחזר עם מכה מהגן, הילד שרק נכנס לכתה א' לבית הספר החדש....הוא עכשיו כמעט גבר וחוגג בר מצווה.

כן כן, להגיע למצוות זה המון דברים – זה לעלות לתורה, להתחיל לקחת אחריות, להרגיש קצת מה זה להיות בוגר... אבל עדיין להישאר קצת ילד, ולהתחיל את השלב הכיפי של הנעורים....ובעיקר זו סיבה למסיבה, הזדמנות לחגוג עם המשפחה והחברים, מן רגע על רצף השנים שמאפשר לנו ההורים להתרווח רגע, להסתכל על הילד וכל מה שהיה עד כה, ועל כל מה שאנו מקווים בשבילו לעתיד. יש כל מני סוגי חגיגות, אפשר לומר שכמספר המשפחות, כך מספר סוגי החגיגות: עם משפחה קרובה, משפחה רחבה, עם חברים, כולם יחד, באולם, במסעדה, בכותל, בחצר הבית, בבית הכנסת.... אבל אם יש משהו שיכול לשדרג כל מסיבה, להרים כל אווירה ו"להקפיץ" כל אירוע – זו עוגה מעוצבת של אתר השפים במרכז החגיגות.

עוגת בר מצווה של גילה שם טוב עוגת בר מצווה של גילה שם טוב

עוגה מעוצבת המשלבת בין איכות, טעם וחומרי גלם מוקפדים לבין אסתטיקה וניראות שלא ניתן להתעלם ממנה. עוגה שהיא אלמנט בלתי נפרד מהאירוע, חשובה לא פחות מסידור השולחן, האוכל שיוגש והמוסיקה שתושמע. עוגה שתהיה אטרקציה בפני עצמה.

עוגת בר מצווה של מאור שמעוני עוגת בר מצווה של מאור שמעוני

באתר השפים תמצאו מגוון של עוגות בר מצווה שהן חגיגה לעיניים ולא רק לחיך, שמבטאות את אישיותו של חתן בר המצווה באמצעות מוטיבים אומנותיים שניתן לשלב כחלק מקישוטי העוגה, ואשר ניתנות להתאמה אישית בדיוק לפי טעמכם באמצעות האפשרות לבחור בכל צבע, גודל, צורה וטעם שרק תרצו.

עשרות מעצבות כבר מחכות להזמנה שלכם, כולל משלוח מדן ועד אילת, מוזמנים להציץ בקטגורית עוגת בר מצווה שלנו ולהתחיל את החגיגה שלכם בבחירת העוגה שתתאים בדיוק לכם מבין מאות העוגות והאפשרויות שמצויות באתר.


בנוסף, ניתן להתרשם ממבחר המוצרים שלנו בקטגוריות הבאות


קטגוריות מומלצות